Autori digitālajai bibliotēkai

Pagaidām tikai utopiska ideja, bet būtu nenormāli patīkami, ja kādudien populāri Latvijas autori: rakstnieki, dramaturgi, mākslinieki, fotogrāfi, utml. radītu kaut ko tāpat vien – sava prieka pēc un piedāvātu to digitālās bibliotēkas lasītājiem.
Ārvalstu mākslinieki ik pa laikam saņemas uz šādu jauku žestu un noteikti ieguvēji ir arī viņi paši. Pēc tam, kad miljoni ir sapelnīti, uz žurnālu vākiem pabūts un slava iegūta, tad var atļauties arī kaut ko dvēselei – sev un citiem par prieku. Piemēram, slavenā kanādiešu dziedātāja Alanis Morissette ir aranžējusi dziesmu “My Humps” speciāli un ekskluzīvi YouTube un saskaņā ar YouTube statistiku šis video jau apskatīts 12.5 milj. reižu, kas noteikti ir lieliska reklāma arī pārējiem (komerciālajiem) Alanis Morissette sacerējumiem. Un viņa noteikti nav vienīgā, kas saņēmusies uz šādu radošo labdarību.
Cerams, ka arī digitālā bibliotēka ar laiku varētu veidoties kā tribīne gan populāriem, gan tikai sevi piesakošiem, jaunajiem Latvijas autoriem.

2 domas par “Autori digitālajai bibliotēkai

  1. Un ja nu par “jauno, daudzsološo autoru” sāks pieteikties ikviens, kurš kaut ko uzrakstījis (pat bez literāras vērtības), tādus arī publicēsiet? Respektīvi – kur būs tā robeža, lai cilvēks sauktos par jauno rakstnieku?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s