Izdomā digitālajai bibliotēkai nosaukumu!

Kā katram lielam projektam, arī Latvijas Nacionālajai digitālajai bibliotēkai derētu savs vienkāršs un viegli atpazīstams nosaukums, jo katru reizi izmantot garo “Latvijas Nacionālā digitālā bibliotēka” nav diez ko ērti. Laika gaitā ir lietoti vairāki apzīmējumi, starp kuriem populārākie ir bijuši:

  • LETONICA – plašākai publikai
  • DiBi – projekta tehniskais apzīmējums pašā bibliotēkā

Šai sakarā gribam aicināt ikvienu digitālās bibliotēkas atbalstītāju piedāvāt variantus digitālās bibliotēkas apzīmējumam. Un tālāk jau oficiālā konkursiņa informācija.

Izdomā nosaukumu Latvijas Nacionālajai digitālajai bibliotēkai un iegūsti pārnēsājamo cieto disku ar īpaši Tev veidotu digitālo kolekciju!

Meklējam nosaukumu, kas ir starptautiski labskanīgs, laikmeta garu atspoguļojošs un simboliski ietilpīgs, atklājot digitālās bibliotēkas saturu un būtību.

10 labāko ideju autoriem piedāvājam veicināšanas balvas un ekskursiju Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājumu telpās, savukārt pašas labākās idejas autors iegūs pārnēsājamo cieto disku LaCie Mobile (160GB) ar īpaši autoram veidotu digitālo kolekciju.*

Tavas idejas gaidīsim līdz 11. maijam. Rezultātus paziņosim 30. maijā šajā tīmekļa vietnē, kā arī uzvarētājiem personīgi.

Konkursa idejas var iesūtīt konkursa tīmekļa vietnē. Ja vēlies, ideju vari arī sūtīt uz e-pastu konkurss(at)lnb.lv. E-pastam neaizmirsti pievienot savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.

Paldies par atsaucību un interesantām, negaidītām un svaigām idejām!

* Latvijas Nacionālā bibliotēka patur tiesības nepiešķirt galveno balvu gadījumā, ja digitālajai bibliotēkai netiek izvēlēts nosaukums no konkursā iesniegtajiem. Nosaukuma izmantošanas gadījumā ar tā autoru tiks slēgta vienošanas par izmantošanas tiesību nodošanu Latvijas Nacionālajai digitālajai bibliotēkai.

5 domas par “Izdomā digitālajai bibliotēkai nosaukumu!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s